Betanított munka - Végellenőr

FémiparFizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Baranya megye, Mohács

Tudta, hogy az alumínium nemcsak könnyű, tökéletesen újrahasznosítható, de még a rozsdának is ellenáll? Ezen tulajdonságainak is köszönhető, hogy az autó- és repülőgépiparban kiemelkedő szerepet kapott és mára az acél után a második leggyakrabban használt fém.

Csatlakozzon hozzánk VÉGELLENŐR pozícióba és legyen részese ennek a töretlen sikernek és dolgozzon Magyarország egyik legnagyobb alumínium öntödéjében.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Jókai u. 35. szám alatti irodánkban.

Feladatok
  • A kiszállítás előtt a nagyszériás öntvények ellenőrzése,
  • A leellenőrzött öntvények előírás szerinti dobozba rakása és csomagolása,
  • A jó és a javítani való darabokat a saját színjelölésével történő megjelölése.

Elvárások
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Monotóniatűrés.
  • Éles látás (akár szemüveggel)

Előnyt jelent
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Alapbér (Br. 200.000 Ft/hó),
  • Műszakpótlékok,
  • Bónuszok, cafetéria (jelenléti- és teljesítménybónusz akár az első hónaptól!),
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Céges buszjárat Baranya több pontjáról (Pécsről is),
  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök.

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!