Betanított vegyipari munkás

Fizikai, Segéd, Betanított munka, Gyártás, Termelés
Helyszín
Baranya megye, Sellye

Egyszerűen végezhető, mégis változatos munkát keres? Szigetvár-Sellye vonalon lakik? Akkor jelentkezzen erre az állásra és dolgozzon Magyarország egyik vezető vegyipari készítmény gyártójánál betanított vegyipari munkásként.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585 vagy a +36 30 016 0042-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Jókai u. 6. szám alatti irodánkban.

Feladatok
  • Fagyálló, hűtő folyadék, ablakmosó, mezőgazdasági vegyszerek flakonjára a kupakok felhelyezése,
  • Flakonok minőségének ellenőrzése a szalagra helyezése előtt,
  • Az elkészült termékek csomagolása, dobozolása (maximum 20kg emelése),
  • Egyéb betanított feladatok ellátása (pl.: hordópréselés).

Elvárások
  • Befejezett 8. általános,
  • Jó fizikum,
  • Felelősségteljes munkavégzés. Gyártósoron szerzett tapasztalat

Előnyt jelent
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér: nettó 819 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Sok szünet, amit nem kell ledolgozni 1-2 műszak (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
  • Ingyenes céges buszjárat Szigetvárról
  • Munkavédelmi eszközök

Munkaidő
  • 1-2 műszak (6:00-14:00 és 14:00-22:00)