Betanított vegyipari munkás

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Baranya megye, Sellye

Magyarország egyik vezető vegyipari készítményeket gyártó Partnerünk részére keresünk betanított vegyipari munkásokat egyszerűsített foglalkoztatás keretében. Ingyenes céges buszjáratot több településről is biztosítunk, de az egyéni bejárást is támogatjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0042-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Fagyálló, hűtő folyadék, ablakmosó, mezőgazdasági vegyszerek flakonjára a kupakok felhelyezése
  • Flakonok minőségének ellenőrzése a szalagra helyezése előtt
  • Az elkészült termékek csomagolása, dobozolása (maximum 20kg emelése)
  • Egyéb betanított feladatok ellátása (pl.: hordópréselés, nyersanyag lerakodás kamionról)

Elvárások
  • Befejezett 8. általános
  • Jó fizikum
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér: nettó 819 - 1.000 Ft/óra
  • Választható műszak
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Műszakpótlék
  • Sok szünet, amit nem kell ledolgozni
  • Ingyenes céges buszjárat Szigetvárról
  • Munkavédelmi eszközök

Munkaidő
  • 1 vagy 2 műszak (6:00-14:00 és 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!