Tejipari betanított munka

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Barcs, Somogy megye

Tejtermékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó barcsi üzembe kínálunk álláslehetőséget egyszerűsített foglalkoztatás keretében. Amennyiben könnyen végezhető, egyszerű munkát keres, rendelkezik érvényes orvosi alkalmassági vizsgálattal és tüdőszűrővel, akkor jelentkezzen és álljon munkába akár már a héten! Szigetvárról és sok más teleülésről is ingyenes céges buszjáratot biztosítunk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5156-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Tejtermékek gyártása, csomagolása

Elvárások
  • Érvényes orvosi alkalmassági igazolás
  • Érvényes, negatív tüdőszűrő igazolás

Előnyt jelent
  • Tejüzemi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér nettó 819 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Rugalmasan választható műszak

  • 3 műszakból lehet választani hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)