Raktáros, targoncás

LogisztikaGyártás, Termelés
Helyszín
Bonyhád, Tolna megye

Magyar tulajdonban lévő, kábelgyártással foglalkozó bonyhádi partnerünk részére keresünk raktáros, targoncás munkakörbe hosszútávra munkavállalókat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Bejövő anyagok lepakolása a kamionról, ezen anyagok mennyiségi ellenőrzése szállítólevél alapján, ill. megfelelősség esetén könyvelt beraktározása.
  • Kimenőáruk felpakolása a kamionra.
  • Kész anyagok előkészítése kiszállításhoz. (Lepántolása a raklapokon).
  • Göngyölegek kezelése.
  • Termelés számára könyvelt anyagkiadás és –bevétel a raktárba.

Elvárások
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent
  • 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes alapbér
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény alapú prémium

Munkaidő
  • 2 műszak hétfőtől péntekig (5.30 - 13.45, 13.45 - 22.00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!