Gépkezelő

Gépkezelő

Gyártás, Termelés
Helyszín
Szenna, Somogy vármegye

Szennai Partnerünk részére keresünk gépkezelő kollégákat 2 műszakban, akiknek legfőbb feladata a gyártósor gépegységeinek szakszerű kezelése és beállítása.

Ingyenes, céges buszjáratokat az alábbi útvonalakon biztosítunk:

1. Kadarkút Központi buszmegálló - Bárdudvarnok " Bárd lakótelep" buszmegálló - Kaposvár, Csomopont Berzsenyi utcai buszmegálló - Szenna

2. Nagybajom Központ - Kiskorpád Vasútállomás - Kaposfő Templom - Kaposmérő, Pokol Pince megálló - Kaposújlak, Vasútállomás - Szenna

A bejárást egyéb településekről is támogatjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Gépkezelés
  • Utasítás szerinti ellenőrzés, hibaelhárítás
  • Autonóm karbantartás
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk naprakész vezetése

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Műszaki beállítottság
  • Lendületes, kihívásokat szerető személyiség, aki szeret és tud csapatban dolgozni
  • Magasfokú problémamegoldó képesség
  • Műszaki teszt megírása

  • Sorozat- szakirányú műszaki végzettség (autószerelő, ipari gépész, gyártás-technológus, stb.)
  • Fémgyártásban szerzett tapasztalat
  • Gépész, karbantartó tapasztalat
  • Office programok (Word, Excel) ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • +40% folyamatos műszakpótlék minden megkezdett órára
  • Cafetéria: nettó 27.925 Ft/hó
  • Többféle juttatás
  • Lehetőség szakmai továbbfejlődésre, előrelépésre
  • Ingyenes, céges buszjárat

Munkaidő
  • 2 műszakos 12 órás munkarend (3 nap munka, 3 nap pihenő)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!