Gépkezelő

Gépkezelő

Gyártás, Termelés
Helyszín
Kaposvár környéke, Somogy megye

Kaposvárhoz közeli Partnerünk részére keresünk gépkezelő kollégákat, akiknek legfőbb feladata a gyártósor gépegységeinek szakszerű kezelése és beállítása.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Gépkezelés
  • Utasítás szerinti ellenőrzés, hibaelhárítás
  • Autonóm karbantartás
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk naprakész vezetése

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Lendületes, kihívásokat szerető személyiség, aki szeret és tud csapatban dolgozni
  • Magasfokú problémamegoldó képesség

  • Sorozat- szakirányú műszaki végzettség (autószerelő, ipari gépész, gyártás-technológus, stb.)
  • Fémgyártásban szerzett tapasztalat
  • Gépész, karbantartó tapasztalat
  • Office programok (Word, Excel) ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Többféle juttatás
  • Lehetőség szakmai továbbfejlődésre, előrelépésre