Betanított vegyianyag gyártó

Fizikai, Segéd, Betanított munka, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Sellye, Baranya megye

Partnerünk Magyarország egyik vezető vegyipari készítmény gyártója. Tevékenységei között szerepel növényvédő szerek formázása és kiszerelése, továbbá saját fejlesztésű autóipari folyadékok, felület-, és kézfertőtlenítő szerek gyártása és kiszerelése. Most bővülő csapatukba keressük az új kollégákat betanított vegyianyag gyártó pozícióba.

Azon munkavállalók jelentkezését várjuk, akik érettségével rendelkeznek és nyitottak arra, hogy elvégezzék a vegyésztechnikus képzést, amelyet Partnerünk 100%-ban támogat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Vegyi anyagok beadagolása
  • Gyártástechnológiai utasítások betartása
  • Vegyipari gépek, berendezések beállítása, kezelése, ellenőrzése
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Termelés során keletkezett hulladék megfelelő kezelése, munkaterület rendben tartása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi utasítások betartása

Elvárások
  • Érettségi
  • Műszaki érzék
  • Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű a bejáráshoz

Előnyt jelent
  • Vegyésztechnikus, vegyipari gépésztechnikus végzettség

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelt műszakpótlékok + cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet és szakmai munka
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • Karrier lehetőség

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend