Betanított vegyianyag gyártó

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, TermelésSzakmunka, Technikus
Helyszín
Sellye, Baranya megye

Partnerünk Magyarország egyik vezető vegyipari készítmény gyártója. Tevékenységei között szerepel növényvédő szerek formázása és kiszerelése, továbbá saját fejlesztésű autóipari folyadékok, felület-, és kézfertőtlenítő szerek gyártása és kiszerelése. Most bővülő csapatukba keressük az új kollégákat betanított vegyianyag gyártó pozícióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el fényképes önéletrajzát a pozició megjelölésével az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Növényvédőszer formázás, autóipari folyadékok, illetve hatóanyag gyártás
  • Anyagok kimérése, szűrés, tisztítás, szárítás, anyagmozgatás, gépkezelés
  • A technológiai berendezések előírásszerű működtetése, ellenőrzése
  • Gyártásra vonatkozó műveleti utasításban meghatározott feladatok elvégzése
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok naprakész, precíz, előírásszerű vezetése
  • Az általános szakmai szabályok és munkaterülethez kapcsolódó előírások (biztonságtechnikai, higiéniai, környezetvédelmi stb.) betartása

Elvárások
  • Bármilyen középfokú végzettség
  • Műszaki érzék
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent
  • Vegyésztechnikus, vegyipari gépésztechnikus végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelt műszakpótlékok + cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet és szakmai munka
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • Karrier lehetőség

  • 3 műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!