Projektvezető

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Folyamatosan növekszünk, ezért most saját csapatunk legújabb tagját keressük Projektvezető munkakörbe. Ha szeretsz pörögni és fontos számodra a teljesítmény, amit díjaznak is, akkor jelentkezz hozzánk!

Fényképes, szakmai önéletrajzodat, nettó bérigényed megjelölésével küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén pedig a +36 30 101 5157-es telefonszámon, kollégánk szívesen válaszol kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Feladataid a következők lesznek
  • Munkavállalók toborzása, kiválasztása, interjúztatása
  • Műszakbeosztások elkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a megbízókkal
  • Az adott projekthez tartozó adminisztratív feladatok elvégézése

Mit kérünk Tőled?
  • Minimum legyen érettségid
  • Legyél kommunikatív, hiszen a projektvezető munkájának jelentős részében emberekkel beszél
  • Légy ambiciózus és proaktív, akit éltet a siker
  • Legyél felelősségteljes és igényes a munkádra
  • Ne okozzon gondot, ha hétvégén is tenni kell azért, hogy flottul menjenek dolgok
  • Legyen jogosítványod és saját autód, hogy a kapcsolatokat személyesen is tudd ápolni

Előnyt jelent a kiválasztásnál, ha:
  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • A munkajogi ismereteid naprakészek
  • Magabiztosan beszélj angolul (nem kell az igeidőket felsorolnod)
  • Üzleti kapcsolatokkal rendelkezel

Amit kínálunk
  • Alapbér + teljesítményarányos bónusz
  • Laptop, mobiltelefon
  • Karrierlehetőség
  • Üzemanyagtérítés

Munkaidő
  • Feladathoz és határidőhöz kötötten, heti 40 óra

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!