Összeszerelő operátor

Fizikai, Segéd, Betanított munka, Gyártás, Termelés
Helyszín
Pécsvárad, Baranya megye

Pécsváradi, magas minőségű, műanyag termékek fröccsöntésével foglalkozó Partnerünk részére keresünk munkatársakat összeszerelő operátor pozícióba. A munkarend 3 műszakos, de akár fix műszak is választható.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0045-ös telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Alkatrészek összeszerelése kézzel, csavarozógéppel
  • Az elkészült termékek minőségellenőrzése
  • Termékválogatás, csomagolás, dobozolás

Elvárások
  • Minimum 8 általános
  • Kiváló látás (akár szemüveggel)
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Választható műszak
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás

Munkaidő
  • 3 műszak (választható hétfőtől péntekig)