ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Pécsvárad, Baranya megye

Pécsváradi, magas minőségű, műanyag termékek fröccsöntésével foglalkozó Partnerünk részére keresünk munkatársakat összeszerelő operátor pozícióba három műszakba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozició megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158 vagy a +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Alkatrészek összeszerelése kézzel, csavarozógéppel
  • Az elkészült termékek minőségellenőrzése
  • Termékválogatás, csomagolás, dobozolás

Elvárások
  • Minimum 8 általános
  • Kiváló látás (akár szemüveggel)
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Nettó 1.440 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás

Munkaidő
  • 2-3 műszak (hétfőtől-péntekig)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!