Gyártósori összeszerelő

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kaposvár, Somogy megye

Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Ha a megadott elvárásoknak megfelel és szeretne egy folyamatos fejlődésen és modernizáción átmenő, tiszta, rendezett munkakörnyezetet biztosító cégnél hosszútávon elhelyezkedni gyártósori összeszerelőként, akkor jelentkezzen! Az álláshoz, ami ülve végezhető tartozik egy tényleg kiemelkedő juttatási csomag is!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Biztosító betétek összeszerelése

Elvárások
  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk a havi béren felül
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a próbaidő lejáratát követően
  • Cafeteria juttatás havonta a 3 hónapos próbaidő lejáratát követően (próbaidő után +2 havi cafeteria juttatás visszamenőleg!)
  • Vállalati bónusz a havi eredmények alapján minden hónapban
  • 13. havi fizetés decemberben
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!)
  • Törzsgárda jutalom a munkában eltöltött évek után
  • Dolgozói ajánlás jutalom
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása, munkavédelmi cipő
  • Bejárás támogatása autóbusszal (86%-ban) és személyautóval (30 Ft/km)
  • Vállalati rendezvények
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Fűtött, klimatizált gyártó csarnok
  • Étkező + külön nyári étkező és pihenő terasz
  • Kijelölt külön dohányzórészleg
  • Nyári és téli 1-1 hetes leállás (tervezhető szabadság!)

Munkaidő
  • Napi 8 órás munkavégzés (Hétfőtől-Péntekig)
  • Többműszakos munkarend: kettő vagy három műszak

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!