Betanított munkás

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kaposvár, Somogy megye

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, műanyagipari partnerünk részére keresünk betanított munkásokat hosszú távra Kaposvárra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Betanított gyártási feladatok ellátása

Elvárások
  • Legalább alapfokú (8 általános) végzettség

Előnyt jelent
  • Gyártósori munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Munkabér kifizetés 3-4 naponta
  • Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
  • Utazási költségtérítés vidékieknek
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől vasárnapig 12 órás műszakban 4 nap munka, majd 2 nap pihenő

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!