Anyagmozgatás, csomagolás

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Szenna, Somogy megye

Kaposvárhoz közeli Partnerünk részére keresünk betanított munkavállalókat anyagmozgatási feladatok elvégzésére hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Termékmozgatás
  • Csomagolás
  • A gyártás során keletkező hulladék összegyűjtése

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Megbízhatóság
  • 12 órás műszakok vállalása (3 nap munka, 3 nap pihenő)

Előnyt jelent
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Stabil céges háttér
  • Ingyenes, céges buszjárat
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől vasárnapig (3 nap munka, 3 nap pihenő)
  • 12 órás műszakok (6:00-18:00 és 18:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!