Targoncás

Targoncás

LogisztikaGyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nagy múlttal rendelkező pécsi Partnerünk részére keresünk, minimum 1 év gyakorlattal rendelkező targoncavezetőket keresünk azonnali kezdéssel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • A gyártósor ellátása alapanyaggal
  • Késztermékek raktárba szállítása

Elvárások
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Minimum 1 év targoncavezetői gyakorlat
  • 12 órás műszakok vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Mt. szerinti műszakpótlékok
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség Partnerünk saját termékeiből

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 2 műszak (6:00-18:00 és 18:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!