Adminisztrátor

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel és diákfoglalkoztatással foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat adminisztrátor pozícióba pécsi, belvárosi irodánkba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat nettó bérigényed feltüntetésével küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Adatrögzítés
  • Dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektelő csapattal

Elvárások
  • Érettségi
  • Nagyfokú precizitás
  • Monotonitás-tűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office programok magabiztos használata

Előnyt jelent
  • Munkajogi ismeretek
  • Kulcs-Soft ismerete

Amit kínálunk
  • Megegyezés szerinti munkabér
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!