Minőségbiztosítási munkatárs

Gyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Külföldi tulajdonba lévő, autóipari kábelek gyártásával foglalkozó Partnerünk pécsi telephelyére keresünk minőségbiztosítási munkatársat hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát nettó bérigénye feltüntetésével küldje az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos egyeztetés a termeléssel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelőkkel

Elvárások
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználó szintű ismeretek

Előnyt jelent
  • Kábelgyártással foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Megegyezés szerinti munkaszerződés vagy megbízási szerződés

Munkaidő
  • Megegyés szerint rész- vagy teljes munkaidő

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!