Betanított összeszerelő

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk pécsi telephelyére keresünk betanított összeszerelő kollégákat hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Kábelek bandázsolása, összeszerelése, csomagolása

Elvárások
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás (akár szemüveggel is)
  • Kézügyesség

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér + bónusz
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarend (5:50-14:10 vagy 7:00 – 15:20)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!