Tejipari gépkezelő

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Kacsóta, Baranya megye

Tejipari gépkezelő kollégát keresünk élelmiszeripari Partnerünk kacsótai telephelyére, aki Magyarország legnagyobb sajtkészítményeket gyártó vállalata. Termékei szerte a világon több mint 50 országban érhetőek el.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelöléssel az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • A rendelkezésre álló alap- és adalékanyagokból a receptúrának megfelelő késztermék előállítása a technológiai utasítások betartásával
  • Az egyes fázisokban és munkafolyamatok során előírt paraméterek betartásának figyelése
  • A higiéniai utasításnak megfelelő takarítási munkák elvégzése
  • A műszerek, eszközök, berendezések műszaki és higiéniai állapotának felügyelete
  • A saját munkaterület és gépek, eszközök rendben tartása és tisztítása
  • Az elvégzett műveletekről nyilvántartás vezetése
  • A termékek, valamint minőségük védelme
  • Problémák és hiányosságok észlelése, azonnali jelzés az illetékes műszakvezető felé
  • Személyi higiéniai szabályok betartása
  • A gyártáshoz szükséges gépek, eszközök rendeltetésének megfelelő használata, védelme

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Munkabírás, monotónia tűrés
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka, becsületesség, rugalmas és pontos munkavégzés

Előnyt jelent
  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkaidő
  • Több műszakos munkarend

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!