Hegesztő

Hegesztő

FémiparGyártás, TermelésSzakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk hegesztő kollégákat hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldd el szakmai önéletrajzod. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívd a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Rozsdamentes alkatrészek összeállítása, hegesztése műszaki rajz és 3D model alapján

Elvárások
  • Hegesztő bizonyítvány
  • Műszaki rajz olvasás
  • 2-3 év tapasztalat

Előnyt jelent
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk
  • Alapbér: bruttó 2.282 Ft/óra
  • Mozgóbér: 100 Ft/óra
  • Rozsdamentes pótlék: 400 Ft/óra
  • Cafeteria: nettó 12.260 Ft/hó OTP Szépkártyára
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarend 05:50-14:10-ig

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!