Festőpálya kiszolgáló - betanított munka

FémiparFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk betanított festőpálya kiszolgáló kollégákat hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alkatrészek, összeállítások fel- illetve leakasztása konvejor pályáról

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Monotonitástűrés
  • Jó fizikum

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fémipari tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér: bruttó 1.665 Ft/óra
  • 100 Ft/óra mozgóbér
  • 30% műszakpótlék
  • Cafetéria: nettó 12.260 Ft/hó (OTP Szépkártya)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarend (05:50-14:10; 13:50-22:10; 21:50-06:10)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!