Sorjázó - betanított munka

FémiparFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk sorjázó kollégákat hosszú távra, 2 műszakos munkarendbe, minimum általános iskolai végzettséggel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Termékek csiszolása, sorjázása
  • Hajlítógép kipakolása
  • CNC csaplövő bepakolása

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér: bruttó 1.300 Ft/óra
  • Mozgóbér: bruttó 100 Ft/óra
  • Kompetencia pótlék: bruttó 100-300 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Fizetett szünetek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 15ft/Km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Hétfőtől péntekig 2 műszakos munkarend (06:00-14:00; 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!