Sofőr

Sofőr

LogisztikaSzakmunka, Technikus
Helyszín
Szigetvár, Baranya vármegye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel és diákfoglalkoztatással foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat sofőr pozícióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5157-os telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Munkavállalók szállítása
  • Céges gépjárművek tankolása
  • Indulás előtti ellenőrzési feladatok elvégzése

Elvárások
  • Legalább 2 éves gépjárművezetői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
Amit kínálunk
  • Rugalmas munkaidő
  • Másodállásban is végezhető
  • Versenyképes bérezés
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
Munkaidő
  • Megbeszélés szerint beosztás

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!